Přehled procedur

Věřím, že řasy dokážou zcela proměnit váš vzhled, ať už chcete přirozeně vypadající řasy nebo okouzlující objem.

Jsem hrdá na to, že používám pouze ty nejlepší produkty a nejmodernější techniky jako je Lash lifting a další.
Před každou schůzkou s vámi konzultuji a společně určíme vzhled, jaký si přejete.

Používám pouze ty nejlepší produkty a nejmodernější techniky jako je Lash lifting a další.

Před každou schůzkou s vámi konzultuji a společně určíme vzhled, jaký si přejete.

Jakou metodu si vybereš?

Nevíš si rady s výběrem, nebo jdeš poprvé a chtěla bys poradit? Neváhej mě kontaktovat nebo napsat na mém Facebooku

Metoda Volume

Extra volume objem 2D-8D je nejkrásnější technikou v prodlužování řas. Řasy lepené touto technikou jsou několikanásobně hustší, než s technikou řasa na řasu. Od metody řasa na řasu se liší tím, že se na jednu Vaši řasu aplikuje několik řas umělých. Jedná se o revoluční permanentní prodloužení a zahuštění Vašich řas, které Vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, působící přirozeně. Technika se provádí pomocí speciálního lepidla aplikací tenkých řas na řasu. Řasy jsou voděodolné a ultratenké.

Vhodné pro výrazný efekt

LASH LIFTING

Revoluční a oblíbená procedura pro všechny, které chtějí mít své řasy natočené a zároveň je zvýraznit nebo jen potřebují regenerační kúru. Tato procedura se skládá ze dvou kroků. Lash Lifting je velice šetrná trvalá na řasy, při které dochází k natočení a vytažení řas směrem nahoru k linii obočí. Řasy budou tímto krokem krásně natočené, opticky prodloužené a díky barvení zvýrazněné.

Vhodné pro přirozený efekt

Lash Botox

Lash Botox upravuje strukturu řas po celé jejich délce. Stimuluje přirozený růst řas a prodlužuje životnost již vyrostlých řas. Aplikací Lash Botox dovedou řasy pojmout velké množství keratinu, kyseliny hyaluronové a vitamínů. Tím okamžitě zvyšují svůj objem o 30 až 50%. Řasy upravené touto metodou vydrží natočené 6 – 8 týdnů

LAMINACE OBOČÍ

Tato procedura spočívá v narovnání chloupků, které lze vytvarovat do požadovaného tvaru. Obočí je dlouhodobě zafixováno a zvýrazněno. Výsledným efektem je také zahuštění obočí a redukce drobných nedostatků, speciálně použité přípravky obočí vyživují a poškozenému obočí navrací zdravý vzhled. Tato metoda je vhodná pro všechny ženy, které mají obočí řídké a málo výrazné. Potřebují upravit kroutící se chloupky, které nedrží svůj tvar, nebo také pro ty, kterým chloupky v obočí chybí a potřebují je doplnit.

Moje reference

Co říkají klientky

„Diskrétnost a příjemné prostředí, kde si každý najde svou chvíli pro sebe je pro mne na prvním místě.“

ISDaddy s.r.o. © 2022. Všechna práva vyhrazena.