3 Tipy pro výběr správného prodlužování řas

S tolika různými typy a variantami prodlužování řas může být výběr vhodného prodloužení řas složité. Při výběru nejlepšího prodlužování řas je třeba vzít v úvahu různé faktory. Tvar vašich očí, vaše oční víčka, kvalita přirozených řas a v neposlední řadě vaše preference – to vše hraje roli při výběru metody .
Ať už dáváte přednost objemovým řasám nebo klasické metodě řasa na řasu, obě vytvoří ohromující výsledky.

Jak vybrat správné prodloužení řas

Zde jsou některé z nejdůležitějších faktorů, které je třeba vzít v úvahu při výběru prodlužování řas:

1. Průměr
Pokud jde o prodlužování řas, vyberte si takové, které má průměr srovnatelný s průměrem vašich přírodních řas. Je to důležité, protože pokud to neuděláte, nebude to vypadat přirozeně, což je cílem.

2. Délka
Budete také muset přemýšlet o tom, jak dlouhé chcete, aby vaše řasy byly. Pokud chcete plnější pohled, zvolte délku, která se blíží vašim přirozeným. Ty delší jsou skvělé, pokud chcete něco vzdušného.

3. Výsledný efekt
Pokud chcete dosáhnout přirozeného vzhledu, a vyhnout se tak jen každodennímu používání řasenky, doporučuji využít metodu řasa na řasu, kdy se aplikuje pouze jedna umělá řasa na jednu vaši řasu,
výsledný efekt je tak naprosto přirozený a nezatěžuje vaše přírodní řasy.Jestli hledáte něco výraznějšího a líbí se Vám tzv. “kočičí” pohled, můžete vyzkoušet také metodu volume nebo také nazývanou jako hollywood lashes, kdy se aplikují celé trsy řas na jednu vaši. Takové trsy tvoří řasy o počtu 4-7 řas na
jednu vaši řasu. Výsledný efekt je tedy velmi výrazný.

Často kladené otázky

Bolí prodlužování řas?
Při správném provedení by prodlužování řas nemělo bolet. Aby se zabránilo podráždění, používají se gelové polštářky pod oči. Je důležité, aby metodu prováděla pouze řádně vyškolená odbornice protože to zaručí, že bude prodloužení řas aplikované zcela bezpečně.

Mohu nosit řasenku s prodloužením řas?
Ano, určitě můžete! Doporučuje se však používat bezolejovou řasenku bezpečnou k prodlužování.

Jak dlouho mi prodlužování řas vydrží?
Prodlužování řas může při správné aplikaci trvat až osm týdnů. Zkušenosti každého se budou lišit v závislosti na jeho každodenních činnostech a cyklu růstu řas. Každých šest až osm týdnů budou vaše řasy
zcela odrostlé a nahrazené.

Kdo by si neměl nechat prodlužovat řasy?
Pokud máte alergickou reakci na lepidla nebo kyanoakrylátové lepidlo, měli byste se vyhnout prodlužování řas. Prodlužování řas by neměl podstoupit rovněž někdo, kdo měl v posledních šesti měsících chemoterapii. Prodlužování řas není možné aplikovat, pokud máte infekci nebo degenerativní onemocnění oka. Pokud spíte na břiše, zvažte spaní na boku nebo na zádech. Když spíte na obličeji, může dojít k předčasnému vypadávání řas.

Máte zájem o konzultaci a pomoc s výběrem vhodné metody, nebo byste se ráda objednala na
prodložení řas ? Rezervaci je možné provézt online zde.

Štítky :

Péče o řasy

Sdílet :